• Монолітне бетонування будівельних конструкцій

  Зросла частота використання бетону та залізобетону викликана їх високими фізико-механічними показниками, тривалим терміном служби, відмінною опірністю погодних умов, перепадів температур, відносної простотою монтажу необхідних конструкцій, із застосуванням регіональних будівельних матеріалів (крім сталі), що знижує вартість конструкцій.

   

  Розділяють три види рішень для бетонних або залізобетонних конструкцій, монолітні, збірні і збірно-монолітні конструкції.

  Збірні конструкції транспортуються на будівельні об'єкти з заводів, де вони виготовляються, і монтуються відповідно проектної документації.

   

  Монолітний метод дозволяє створювати конструкцію безпосередньо на місці будівництва.

   

  Збірно-монолітний метод будівництва, передбачає застосування як елементів збірних конструкцій, так і метод монолітного бетонування, поєднуючи їх між собою в єдину конструкцію.

  Незважаючи на зростаючі обсяги використання збірних залізобетонних конструкцій, зростає і число будівель, зроблених методом монолітного бетонування. На всіх типах будівництва, будь то житловий фонд, будівництво заводу або іншого промислового об'єкту, монолітне бетонування доводить свою ефективність при зведенні фундаментів і фундаментних плит, перекриттів для підземних і наземних споруд, монолітних колон, стін жорсткості, багатоповерхових будівель і інших інженерно-будівельних проектів .

  Технологічні процеси при застосуванні монолітного бетонування

  Весь комплекс технологічних процесів для пристрою монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій включає в себе:

  Монтаж опалубки;

  армування;

  бетонування;

  Витримка бетону;

  Демонтаж опалубки;

  Чистова обробка поверхонь.

 • Склад і структура комплексного технологічного процесу

  Зведення монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій вимагає виконання комплексу процесів, що включає пристрій опалубки, армування і бетонування конструкцій, витримування бетону, распалубліваніі, а також при необхідності обробку поверхонь готових конструкцій.

  Технологічний процес по зведенню монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій складається із заготівельних і монтажних укладань (основних) процесів, пов'язаних між собою транспортними операціями. До складу заготівельних процесів входять операції по виготовленню елементів опалубки, арматури, складанню арматурно-опалубних блоків, приготуванню бетонної суміші. Вони виконуються, як правило, в заводських умовах або в спеціалізованих цехах і майстернях. Основні процеси, які виконують безпосередньо на будівельному майданчику, - установка опалубки і арматури в проектне положення, монтаж арматурних і арматур-но-опалубочных блоків, укладання і ущільнення бетонної суміші, відхід за бетоном в процесі тверднення, натягнення арматури (при бетонуванні монолітних заздалегідь-напружених конструкцій), демонтаж опалубки після досягнення бетоном необхідної міцності.

 • Строительство методом монолитного бетонирования

  Зведення об'єктів із застосуванням технології монолітного бетонування широко застосовується як в промисловому, так і в цивільному будівництві. Основними переважними характеристиками монолітного бетонування є: висока міцність фундаментів і каркасів будівель, сейсмоустойчивость; свобода архітектурних рішень; широкі можливості внутрішнього планування.

Підпишіться та отримайте презентацію нашої компанії

Адреса


Бориспільска, 9
02099 Київ, Україна

Студентська, 20
61000 Харків, Україна

Соціальні сторінки


Бажаєте отримати безкоштовну професійну консультацію?

Просто залиште контакти — ми все зробимо.

Дякую, що зацікавились нашою роботою.

Я Сергій Козак, власник і CEO компанії «Будівельний Сегмент» особисто отримав Ваш запит і проконсультую Вас найближчим часом і відповім на усі можливі питання.

OK