• Агробудівництво

  Будівництво елеваторів, силоси, зерносховища, зерносушарки.

  Застосування сучасних технологій і обладнання, дозволяє ефективно вирішити завдання якісної підробки і тривалого зберігання врожаю зернових і олійних культур.

  Елеватор - це спорудження для зберігання партій зерна і доведення його до заданих кондицій.

  Елеватор складається з наступних основних ділянок:

  - Вагова - може бути різної довжини, для зважування зернового матеріалу, як в тягачі, так і в складі автопоїзда

  - Приймальне відділення (для вивантаження автотранспорту) - являє собою завальну яму різного об'єму, проїзного або непроїзними типу, з можливістю установки гідравлічного автомобілерозвантажувача

  - Робоча будова (можливе використання металоконструкцій нових або існуючих ЗАВ і ЗСК) - в ньому розташовується все обладнання для попередньої, первинної і, при необхідності, вторинної очищення, а також система аспірації. Для отриманих фракцій можливе використання стандартних бункерів - накопичувачів або ємностей силосного типу

  - Сушильне відділення - включає в себе сушильну установку необхідної продуктивності, укомплектовану пальником під необхідний вид палива, а також ємності для накопичення вологого і сухого зерна

  - Відділення зберігання - являє собою ємності силосного типу (в один, або в кілька взаємопов'язаних рядів), що дозволяє зберігати різні культури або сорти одних і тих же культур. Замість силосів, або одночасно з ними, можливо використання безкаркасних сховищ арочного типу

  - Ділянка відвантаження - система бункерів (експедиторських силосів), призначена для відвантаження в автотранспорт

  Всі маршрути елеватора пов'язані між собою транспортним устаткуванням (норіями і транспортерами), для якого встановлюються несучі металоконструкції. Системи електрики і автоматизації дозволяють виконати ручне або комп'ютерне управління всім комплексом.

  Компанія "Будсегмент" надає послуги по будівництву елеватора - від розробки проекту, виготовлення та монтажу конструкції, до здачі об'єкта в експлуатацію.

  - Приёмное отделение (для выгрузки автотранспорта) – представляет собой завальную яму различного объема, проездного или непроездного типа, с возможностью установки гидравлического автомобилеразгрузчика

  - Рабочее строение (возможно использование металлоконструкций новых или существующих ЗАВ и ЗСК) – в нем располагается всё оборудование для предварительной, первичной и, при необходимости, вторичной очистки, а также система аспирации. Для полученных фракций возможно использование стандартных бункеров – накопителей или ёмкостей силосного типа

  - Сушильное отделение – включает в себя сушильную установку необходимой производительности, укомплектованную горелкой под необходимый вид топлива, а также ёмкости для накопления влажного и сухого зерна

  - Отделение хранения – представляет собой ёмкости силосного типа (в один, либо в несколько взаимоувязанных рядов), что позволяет хранить различные культуры или сорта одних и тех же культур. Вместо силосов, либо одновременно с ними, возможно использование бескаркасных хранилищ арочного типа

  - Участок отгрузки – система бункеров (экспедиторских силосов), предназначенная для отгрузки в автотранспорт

  Все маршруты элеватора связаны между собой транспортным оборудованием (нориями и транспортерами), для которого устанавливаются несущие металлоконструкции. Системы электрики и автоматизации позволяют выполнить ручное или компьютерное управление всем комплексом.

  Компания "Будсегмент" предоставляет услуги по строительству элеватора – от разработки проекта, изготовления и монтажа конструкции, до сдачи объекта в эксплуатацию.

  ПРЕЗЕНТАЦИЯ    

 • Технологія і матеріали

  Компанія «БУДСЕГМЕНТ» спеціалізуються на будівництві комплексів зберігання і переробки зерна (елеватори, млини, комбікормові заводи, олійноекстракційні заводи) «під ключ» на всій території України. Завдяки злагодженій професійній роботі нашої команди, системному підходу до вирішення завдань, накопиченому досвіду успішної реалізації проектів, ми заслужили повагу та довіру наших замовників та партнерів.

  Ми надаємо повний перелік послуг на всіх етапах реалізації проекту:

  Розробка концепції. Кожен проект починається з ідеї. Для надання Вашій ідеї конкретних форм і щоб вона розвивалася в правильному напрямку, необхідна грамотна розробка концепції, і тут не обійтися без допомоги професіоналів. Виходячи з Ваших потреб, ми розробимо оптимальну концепцію об'єкту, розмістимо його на місцевості, виконаємо інжиніринг всіх систем і вузлів комплексу, розробимо 3D візуалізацію об’єкту, допоможемо у виборі надійного обладнання та визначимо загальну вартість реалізації проекту. Все це дозволить вже на початковому етапі уникнути серйозних помилок і зберегти Ваші кошти.

  Проектування. На основі отриманої концепції комплексу, даних геологічних та геодезичних досліджень ділянки, параметрів обраного технологічного обладнання, наша проектна група розробляє повний комплект проектної документації.

  Будівельні роботи. Дуже важливим етапом реалізації проекту є виконання будівельних робіт. Від ефективної координації на будівельному майданчику, компетенції спеціалістів, якості виконання робіт та якості використовуваних матеріалів залежать терміни та вартість будівництва, а також надійність і довговічність будівель і споруд. Будівельно-монтажний департамент компанії «БУДСЕГМЕНТ" - це команда професійних будівельників, що володіють великим досвідом в зведенні промислових об'єктів. Ми маємо в своєму розпорядженні парк будівельної техніки та все необхідне обладнання. Всі роботи буде виконано якісно та в обумовлені терміни.

  Вибір і поставка обладнання. Підбір технологічного обладнання здійснюється ще до початку будівельних робіт, щоб виграти час на його виробництво. Ми співпрацюємо з заводами-виробниками агропромислового обладнання України та ЄС і допоможемо Вам прийняти зважене рішення у його виборі.

  Виготовлення та монтаж металоконструкцій здійснюється кваліфікованими зварювальниками, слюсарями та монтажниками. Укомплектовані всім необхідним обладнанням та інструментом бригади здатні звести металоконструкції будь-якої складності.

  Монтаж технологічного обладнання виконується нашими досвідченими монтажними бригадами. Якісна збірка складних систем вимагає високого рівня технічних знань, досвіду і навичок роботи. Наші фахівці виконають монтаж чітко у відповідності до технічної документації та в обумовлений термін.

  Автоматизація. Для автоматизації комплексів ми залучаємо спеціалізовані організації, що мають великий практичний досвід і десятки автоматизованих об'єктів АПК. Грамотна автоматизація дозволяє уникнути збоїв в роботі комплексу (що призводить до серйозних фінансових втрат), оптимізувати його експлуатаційні витрати і управляти всім комплексом за допомогою 5-6 чоловік.

  Пуско-налагоджувальні роботи і сервіс. По завершенню будівельно-монтажних робіт, наша компанія здійснює пуско-наладку, виконується тестовий запуск всіх технологічних вузлів та систем. Після здачі комплексу в експлуатацію компанія БУДСЕГМЕНТ забезпечує його поточний сервіс і гарантійне обслуговування.

 • Елеватори: жорстока необхідність або примха?

  За останні 20 років Україна більше ніж в 2,5 рази збільшила виробництво зернових і олійних культур.

   

  А з 1 липня 2020 го по 30 червня 2021-го - Україна може збільшити і оновити рекорд валового збору кукурудзи і отримати другий за обсягами врожай пшеніци.С кожним роком обсяг зерносховищ зростає. Ринок росте, але що це означає для пересічного фермера? І в яких ситуаціях елеватори виявляються кращим варіантом для зберігання врожаю?

  Переваги елеваторів

  Сучасний елеватор - це технологічність і автоматизація в поєднанні з довговічністю і надійністю. До його головних переваг відносяться: великі терміни зберігання зерна, можливість постійного контролю стану культури, автоматизації технологічних процесів, ефективні системи вентилювання та термометрії.

  Елеватор - це класичний приклад зберігання зернових; цей механізм випробуваний часом і показав свою спроможність. У набирають останнім часом популярність "рукавах" не завжди можливо забезпечити потрібний відсоток вологості і циркуляції повітря, що здатне позначатися на якості продукції.

  Мабуть, головне, за що фермери цінують елеватори в умовах сьогоднішньої ринкової кон'юнктури, - це можливість зберігати зерно досить довго в хорошій кондиції і зберігати надію продати його дорожче, коли ціни злетять (на практиці це трапляється не так часто, як хотілося б, але фактор залишається важливим). Систематичне спостереження за станом партій сухого зерна, їх своєчасне охолодження і достатня ізоляція від оточуючих зовнішніх впливів дозволяють зберігати на елеваторах зерно з мінімальними втратами протягом 2-3 років - достатній термін, щоб спробувати «зловити» оптимальну ціну.

  Контроль стану продукції - також важливий момент: звичайний склад, як би уважно ви за ним не стежили, не може забезпечити безперервної моніторингу. Результат - «гарантовані» втрати в межах 10-15% врожаю: в більшості випадків вони перевищують ті суми, які доведеться віддати за користування елеватором.

  Автоматизація - то перевага, яким поки володіють далеко не всі елеватори країни, але ті, які вже впровадили всі цифрові системи керування технологічними процесами, можуть похвалитися порівняно невисокими цінами і високою надійністю - за рахунок виключення з виробничого ланцюжка «людського фактора». Як правило, автоматизовані системи складаються з наступних ключових елементів: відеоспостереження, системи контролю та архівування вимірів, ваговимірювальні прилади, датчики вологості і температури, програми менеджменту. Для сільгосптоваровиробника їх наявність на елеваторі - додаткова гарантія збереження якості продукції.

  Елеватори зручні і тим, що дозволяють виробляти високоефективні обробки зерна. Наприклад, технологія використання інсектициду розрахована на обробку зерна в потоці при завантаженні в елеватор. Потік зерна обробляється розпорошеним на мікрочастинки препаратом. Важливо, щоб все зерно було оброблено, навіть нижні шари. Залежно від кількості зерна і концентрації препарату, за 1-3 дні гине 100% дорослих комах, після препарат знищить і наступні покоління. Також обробка таким інсектицидом виключає можливість повторного зараження - шкідники, які з'являються таким чином, також досить швидко гинуть.

Підпишіться та отримайте презентацію нашої компанії

Адреса


Бориспільска, 9
02099 Київ, Україна

Студентська, 20
61000 Харків, Україна

Соціальні сторінки


Бажаєте отримати безкоштовну професійну консультацію?

Просто залиште контакти — ми все зробимо.

Дякую, що зацікавились нашою роботою.

Я Сергій Козак, власник і CEO компанії «Будівельний Сегмент» особисто отримав Ваш запит і проконсультую Вас найближчим часом і відповім на усі можливі питання.

OK